PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Wesele Bukowińskie będzie inscenizowane w skansenie w Ochli

 29 sierpnia 2015 r.  uczestniczyć będziemy w prawdziwym Weselu Bukowińskim osadzonym w okresie dwudziestolecia międzywojennego na buko...

Letnie Wieczory przy fontannie

W ramach Lata Muz Wszelakich imprezę realizuje: Stowarzyszenie Bachus Classic Orchestra...

Był poszukiwany w kraju, wpadł w Sulechowie (ZDJĘCIA)

Właściciel jednego z lombardów w Sulechowie rozpoznał mężczyznę o którym wiedział, że okrada lombardy w Zielonej Górze. Mężcz...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia