PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Charytatywny Maraton Zumba®Fitness. Pomóż chorej Oli!

Centrum Tańca i Fitness CTiF Beata Olencka-Drzewiecka i Fundacja LYADA zapraszają na Charytatywny Maraton Zumba®Fitness....

To oni zasiądą w sejmiku (LISTA NIEOFICJALNA)

Prezentujemy nieoficjalną listę nowych radnych sejmiku kadencji 2014-2018 opublikowaną przez Radio Zachód. Informacje są one oparte na danych z...

Policja kontrolowała nauki jazdy. Były nieprawidłowości!

Brak wymaganych dokumentów, brak aktualnych badań technicznych, niesprawne oświetlenie zewnętrzne pojazdu oraz brak obowiązkowego wyposażenia p...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia