PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Regionalne zawody jeździeckie w Drzonkowie

21-22 lutego odbędą się Halowe Towarzysko-Regionalne Zawody w skokach w Drzonowie. W zawodach będą uczestniczyć zawodnicy z woj. lubuskiego oraz pomor...

Wybuch gazu przy ul. Wąskiej

 W czwartek wieczorem przy ul. Wąskiej doszło do wybuchu gazu. Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja....

Kto powinien zostać prezydentem Zielonej Góry? (SONDA INTERNETOWA)

Znamy już wszystkich, sześciu kandydatów, startujących w wyborach o fotel prezydenta. Kogo widzielibyście na tym stanowisku?...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia