PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Czyje szczątki znaleziono w lesie pod Sławą? Trwa dochodzenie prokuratury

21 sierpnia w lesie przy Jeziorze Dronikowskim znaleziono ludzkie szczątki. Prokuratura wszczęła śledztwo.  ...

1 mln zł za portal kulturalny województwa

Rozbudowa portalu lubuskiekultura.pl wcale nie będzie taka tania, ponieważ koszt tego ma wynieść 700 tys. zł, a już samo jego stworzenie zabrało p...

Morderstwo przy ul. Ogrodowej. Podejrzany nie przyznaje się do winy

47-letniemu mężczyźnie został postawiony zarzut zabójstwa swojej 66-letnej partnerski. Do zabójstwa kobiety doszło w mieszkaniu przy...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia