PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Maturzysto! Przyjdź, pochwal się świadectwem i otrzymaj 100 zł na wakacje!

 Jaki zawód wybrać żeby nie żałować? To pytanie stawia sobie na pewno wielu maturzystów. Wybór drogi zawodowej nie należy do...

Maturzysto! Przyjdź, pochwal się świadectwem i otrzymaj 100 zł na wakacje!

Jaki zawód wybrać żeby nie żałować? To pytanie stawia sobie na pewno wielu maturzystów. Wybór drogi zawodowej nie należy do rzecz...

Dni Województwa Lubuskiego trwają (PROGRAM NA SOBOTĘ)

  Rozpoczęły się Dni Województwa Lubuskiego. Sprawdźcie, co zaplanowano na sobotę....

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia