PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Rośnie liczba utonięć. Uważajmy nad wodą

 4 osoby utonęły w niedzielę 20 lipca br. w województwie lubuskim, 5 w ciągu minionego weekendu, od początku czerwca 10 osób. Woda ...

Rolnicy mogą starać się odszkodowania za straty poniesione w czasie burzy

 Lokalnie 20 % upraw rzepaku zostało zniszczonych w czasie nawałnic w ubiegłym tygodniu, które przeszły nad północną częścią wojew&...

UZ prowadzi drugą rekrutację. Sprawdź, na jakie kierunki!

Od 15 lipca na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzona jest druga rekrutacja. W pierwszym terminie na 54 kierunki przyjęto dokumenty od ponad 2...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia