PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Na S3 uruchomiono ruch wahadłowy

Około godz. 18.00 rzeczniczka zielonogórskiej policji poinformowała, że  na S3 uruchomiono ruch wahadłowy. – Oczekujemy na dźwig do ...

PILNE! Wypadek na S3 na wysokości Zawady. Trasa zablokowana!

 Na S3 doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne. Droga jest zablokowana....

Przed policją się nie ukryjesz. Sprawnie działają nawet za granicą

Zielonogórscy policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób w ostatnim okresie zakończyli kilka ciekawych spraw poszukiwawczych. ...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia