PONIEDZIAŁEK, 07.04.2014

„Mam talent” w Zielonej Górze!

„Mam talent” w Zielonej Górze!

Ruszają precastingi do nowej edycji „Mam talent!”. Tym razem najbardziej utalentowanych ekipa programu będzie szukać w dziewięciu miastach. Również w Zielonej Górze.

 

 

Już niebawem, bo 5 kwietnia ekipa popularnego programu „Mam talent!” wyruszy w Polskę by łowić nowe talenty. Odwiedzi 9 miast, wśród których, po raz pierwszy, znalazła się również Zielona Góra.

- Jeśli uważasz, że masz talent przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz! – zachęcają organizatorzy i dodaję, że „Mam talent!” to program dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i to, czego talent dotyczy.

Precasting w Zielonej Górze odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 do 17.00, w Hotelu Dana przy ul. Wojska Polskiego 79. Ten, kto pozytywnie przejdzie etap precastingu, będzie mógł przedstawić swój talent jurorom.

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny przyjść z rodzicem lub pełnoprawnym opiekunem, bądź też przynieść zgodę w/w na udział w programie.


Więcej informacji : www.mamtalent.tvn.pl 

 

 

źródło: fot.materiały organizatora
Zobacz także

Wybuchające arbuzy, roboty solarne i niezwykłe eksperymenty – to dziś w pobliżu Palmiarni

 Już jutro na parkingu przy Palmiarni Zielonogórskiej odbędzie się niezwykły, ekscytujący spektakl naukowy. - Pokażemy jak wiele magii jes...

KONKURS: Mamy dwa zaproszenia na występ „Mistrzów polskiej wiolinistyki”

17 października w Filharmonii Zielonogórskiej odbędzie koncert w ramach XXIII Festiwalu Smyczkowego –„Mistrzowie polskiej wiolinist...

Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

 Na 13 października 2014 r. zaplanowano lubuskie obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Tematem przewodnim w tym roku jest „Życie ze...

comments powered by Disqus
Zaproponuj nowe wydarzenie
Forum
Ogłoszenia